Lukujärjestys 2019-2020

Maanantai

Maanantai - Sali 1

  • NYKYTANSSI perustaso + 12 v

    -

    Anni Pilhjärta Anni Pilhjärta

  • Lastentanssi 4v

    -

    Satu Posio Satu Posio

  • Tanssiopisto 1

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI keskitaso

    -

    Mari Winter Mari Winter

Maanantai - Sali 2

  • Lastentanssi 6v

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 1

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 7

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • AIKUISBALETTI alkeet

    -

    Katri Huitila Katri Huitila

Tiistai

Tiistai - Sali 1

  • Tanssiopisto 1

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • Tanssiopisto 2

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI jatkotaso

    -

    Mari Winter Mari Winter

Tiistai - Sali 2

  • Tanssikoulu 3

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 5

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • SHOWTANSSI + 10 v

    -

    Katri Huitila Katri Huitila

  • Kehonhuolto / Pilates

    -

    Katri Huitila Katri Huitila

Tiistai - Muut

  • Lastentanssi 4-6v Vaaralammen päiväkoti (Rovala)

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

Keskiviikko

Keskiviikko - Sali 1

  • Tanssikoulu 7

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Lastentanssi 5v

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • NYKYTANSSI + 7 v

    -

    Marjo Selin Marjo Selin

  • NYKYTANSSI jatko

    -

    Marjukka Herajärvi / Marjo Selin Marjukka Herajärvi / Marjo Selin

Keskiviikko - Sali 2

  • Tanssiopisto 2

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI keskitaso

    -

    Mari Winter Mari Winter

Keskiviikko - Muut

  • Rantavitikan eskarit (Rovala)

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

Torstai

Torstai - Sali 1

  • Lastentanssi 6v

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 5

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 2

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • SHOWTANSSI jatkotaso +13 v

    -

    Laura Jokinen Laura Jokinen

Torstai - Sali 2

  • Tanssiopisto 1

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • Tanssiopisto 2

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI jatkotaso

    -

    Mari Winter Mari Winter

Torstai - Muut

  • Rantavitikan peruskoulun pienryhmä

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Rantavitikan peruskoulu IHAN TANSSISSA 1. - 3.lk

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

Torstai - Keskuskentän Mulisali

  • KATUTANSSI +8v

    -

    Otso Teulahti Otso Teulahti

  • KATUTANSSI  nuoret +10 v

    -

    Matti Martiskainen Matti Martiskainen

  • KATUTANSSI nuoret +12v

    -

    Matti Martiskainen Matti Martiskainen

Perjantai

Perjantai - Sali 1

  • Tanssiopisto 1+2, säestystunti

    -

    Mari Winter Mari Winter

Perjantai - Sali 2

Perjantai - Muut

  • Viirinkankaan koulu IHAN TANSSISSA 1.-3. lk

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Lastentanssi 4-6v Päiväkoti Väinämöinen (Rovala)

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä