Lukujärjestys

Maanantai

Maanantai / Sali1

  • NYKYTANSSI nuoret

    -

    Anni Pilhjärta Anni Pilhjärta

  • Tanssiopisto 1

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI jatko

    -

    Mari Winter Mari Winter

Maanantai / Sali 2

  • Lastentanssi 6v

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 1

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 7

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

Maanantai / Sali 3

Maanantai / Muut

Tiistai

Tiistai / Sali 1

  • Tanssiopisto 1

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • Tanssiopisto 2

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI jatko

    -

    Mari Winter Mari Winter

Tiistai / Sali 2

  • Tanssikoulu 2

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Lastentanssi 5v

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • BALETTI +10v

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • NYKYTANSSI jatko

    -

    Marjukka Herajärvi Marjukka Herajärvi

Tiistai / Sali 3

Tiistai / Muut

  • Lastentanssi 5-6v Vaaralammen päiväkoti (Rovala)

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

Keskiviikko

Keskiviikko / Sali 1

  • Tanssikoulu 7

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 6

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 1-4 periodi

    -

  • SHOWTANSSI +13v

    -

    Laura Jokinen Laura Jokinen

Keskiviikko / Sali 2

  • Lastentanssi 4v

    -

    Satu Posio Satu Posio

  • Tanssiopisto 1+2

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI keskitaso

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • NYKYJAZZ

    -

    Hanna Raappana Hanna Raappana

Keskiviikko / Sali 3

Keskiviikko / Muut

  • Ylikylän koulu IHAN TANSSISSA 1. -3.lk

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Rantavitikan eskarit (Rovala)

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

Torstai

Torstai / Sali 1

  • Tanssiopisto 2

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • Tanssikoulu 7

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • AIKUISBALETTI keskitaso

    -

    Mari Winter Mari Winter

Torstai / Sali 2

  • Lastentanssi 5v

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 3-4

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Tanssikoulu 6

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • AIKUISBALETTI alkeet

    -

    Hanna Raappana Hanna Raappana

Torstai / Sali 3

  • KATUTANSSI +9v

    -

    Matti Martiskainen Matti Martiskainen

  • KATUTANSSI nuoret +12v

    -

    Matti Martiskainen Matti Martiskainen

  • AFRO-CARIBEAN VIBES

    -

    Pia Lindfors Pia Lindfors

Torstai / Muut

  • Rantavitikan peruskoulun pienryhmä

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Rantavitikan peruskoulu IHAN TANSSISSA 1. - 3.lk

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

Perjantai

Perjantai / Sali 1

  • Tanssikoulu 7

    -

    Mari Winter Mari Winter

  • Tanssiopisto 1+2, säestystunti

    -

    Mari Winter Mari Winter

Perjantai / Sali 2

Perjantai / Sali 3

Perjantai / Muut

  • Viirinkankaan koulu IHAN TANSSISSA 1. - 2.lk

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä

  • Lastentanssi 5-6v Päiväkoti Väinämöinen (Rovala)

    -

    Sari Heikkilä Sari Heikkilä